• RU
  • UA

Про нас

ТОВ ЗК “Агропрогрес плюс” виробляє повнораціонні комбікорми та білкові мінерально-вітамінні домішки (БМВД).

Вийшовши на ринок кормів для відгодівлі сільськогосподарських тварин та птиці, наша компанія представляла декілька торгових марок європейських та вітчизняних виробників, які працюють над сучасними методами відгодівлі тварин. Та з часом ми помітили, що запропоновані продукти не завжди відповідають вимогам тваринників нашого регіону. Насамперед, це стосувалось якості та собівартості кормів.

Проаналізувавши результати багаторічної роботи та досліджень, що були проведені у різних умовах багатьох господарств, ми переконались, що для досягнення максимального результату потрібне своє виробництво кормів. Так було зареєстровано ТМ Агропрогрес.

Постійно консультуючись з науковцями та фахівцями в галузі відгодівлі сільськогосподарських тварин, наші спеціалісти застосовують передові технології виробництва кормів.

Висока якість нашої продукції є результатом професійної діяльності працівників та системи суворого контролю якості, яка функціонує на виробництві. Її ключовими елементами є кваліфікований персонал, високотехнологічне обладнання та досконало оснащена лабораторія. Вони дозволяють ефективно контролювати всі фази виробництва, проводити швидкий аналіз кожної партії сировини, а також кінцевого продукту. Відповідно, ми постачаємо споживачам перевірений в лабораторних умовах та на практиці продукт.

TM Агропрогрес – бренд компанії ТОВ УПП Євромед (www.euromed-upe.com.ua), регіонального флагмана в сфері вітчизняної переробки сої, надійного постачальника соєвої макухи та олії, що є основою для якісного виробництва кормів.

Наш унікальний досвід може допомогти вам у вирішенні багатьох задач – від розробки правильного співвідношення кормів до боротьби з хворобами.

Продукти TM Агропрогрес – це високоякісні, безпечні та екологічні повнораціонні комбікорми та білкові мінерально-вітамінні домішки (БМВД) для сільськогосподарських тварин без антибіотиків та стимуляторів росту, які орієнтовані як на потреби приватних господарств і невеликих ферм так і для великих тваринницьких комплексів. Їхнє призначення – забезпечити джерело здорового м’яса для всієї родини.

Програмне забезпечення та система створення рецептур ТМ Агропрогрес гарантують отримання найбільш збалансованих та економічно обґрунтованих рішень. Розробка та впровадження системи аналізу інгредієнтів, поживних речовин та якості сировини і кормів дозволяють запропонувати вам найкраще рішення з відгодівлі тварин будь-яких видів.

Наша компанія, ТОВ ЗК “Агропрогрес плюс”, гарантує:

  • сучасну та екологічно чисту технологію відгодівлі;
  • оптимальний баланс інгредієнтів в продукті, що сприяє максимальній засвоюваності корму тваринами;
  • індивідуальній підхід до кожного господарства;
  • цінову доступність при максимальній ефективності корму;
  • доставку наших продуктів транспортом виробника та зручну форму оплати.

 

Ми дбаємо про якість нашої продукції та докладаємо усіх зусиль, щоб продукти тваринництва, які вирощені на ній, були безпечні та екологічно чисті!